• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Стало відомо, чого не вистачає сучасному молочному скотарству
    Опубликовано: 2021-12-16 16:10:50

    Українське молочне скотарство має всі шанси на успішний розвиток, і підтвердженням цьому є стабільне зростання операційної рентабельності виробництва молока (звісно, у ефективних виробників).

    “Але щоб розвиватися, необхідно припинити вірити в чудеса, бо більшість підприємств, маючи потенціал, продовжують топтатися на місці і самі для себе знаходять виправдання”, – впевнений співзасновник і керівник проектів American Dairy Technology Іон Морару.

    В українському молочному скотарстві виробник має зрозуміти, що господарювати вже треба по-іншому, що успішний виробник молока має змінюватися і адаптуватися до реалій, і не в чомусь одному, а в багатьох напрямках, тобто майже в усіх виробничих процесах. І хто це зробить той і виживе, а хто не хоче змінюватися і починати працювати над оптимізацією процесів та своїх витрат, над стратегічним мисленням в управлінні, той, напевно, полишить ринок виробників молока.

    Топ 6 – у що варто інвестувати:
    в генетику. Порода – Голштин, бугаї – селекції США, тільки з топ-100, виключно американської системи оцінки і тільки перевірені бугаї по дочках, ну і ще кілька критеріїв, але то вже напевно іншого разу;

    в правильне керування людьми. Буде добре, коли власник може організувати для працівників правильні умови для реалізації їх функцій, контролювати їх виконання, а працівники будуть розуміти, за що працюють і за що відповідають;

    в крос (тунельну) вентиляцію, особливо якщо ви хочете доїти багато рентабельного молока;

    в найкомфортнішу і найбезпечнішу для корів підстилку – в пісок;

    в резервуари для накопичення води, наразі це дуже актуальне питання для України;

    у використання смаженої сої в годівлі корів.

    Инф. agronews.ua

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.