• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • В Україні 90% фальсифікованої ікри
  Опубликовано: 2021-11-23 16:02:44

  В Україні 90% ікри, що реалізується у мережі Instagram, є підробкою. Хімічні добавки, які є у фальсифікованому продукті, можуть стати причиною отруєнь або алергій. Як експеримент експерти провели закупівлю сумнівної продукції з мережі. Про це повідомляє Обозреватель, пише agronews.ua.

  Відповідальний продавець якісного продукту не пересилатиме ікру поштою. Про це заявив виконавчий директор Спілки споживачів України Максим Несміянов.

  “Те, що ви бачите в Instagram, – це на 90% підроблена ікра. Ці сторінки навіть не відкривайте”, – заявив він.

  Як розповів Несміянов, Союз споживачів провів експеримент: зателефонував на номер, вказаний в оголошенні в соціальній мережі, і заявив, що нібито купив у них продукт, і той виявився підробкою.

  “Ми сказали: ваша ікра підроблена, як я можу повернути свої гроші? Після цього нас скидають і блокують”, – розповів експерт.

  За його словами, “умовне повернення товару перед покупкою” є одним із доступних способів дізнатися, який саме товар продають – фальсифікований чи якісний.

  Несміянов також повідомив, що ікру заборонено відправляти поштою,оскільки вона належить до швидкопсувних продуктів. Якщо продавець обіцяє таку доставку, це може свідчити про те, що йдеться про фальсифікат.

  “Згідно із законом “Про поштовий зв’язок”, пересилати харчові продукти, які зберігаються менше, ніж 10 днів, не можна. Тому постачальник, що поважає себе, ніколи таким займатися не буде”, – підкреслив він.

  За словами Несміянова, найбільш явні ознаки фальсифікату ікри – це надто великі ікринки, різкий “хімічний” запах, нехарактерний колір продукту, а також надто приваблива ціна.

  “Щороку та сама історія – обманюють, обманюють і обманюють. І люди беруть. На базарах продають справжні банки з-під ікри, зроблені під Російську Федерацію. Чорну продають по 200-250 гривень за баночку, червону до 200 гривень за баночку. Це білкова ікра, яка коштує 28 гривень”, – сказав він.

  Експерт припустив, що низка покупців готова купувати фальсифікат ікри лише тому, що ніколи не куштувала справжній продукт.

  Несміянов запевнив, що найбільш прийнятний майданчик для придбання ікри – звичайні офлайн-магазини. Там можна не тільки добре розглянути товар перед покупкою, але й повернути гроші, якщо він виявиться підробленим.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".