• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Затримка збирання підтримує ціни на кукурудзу в Україні
  Опубликовано: 2021-09-27 12:05:49

  Станом на 16 вересня в Україні з 85 тис га або 2% площ намолочено 406 тис т кукурудзи з середньою врожайністю 4,8 т/га. Про це повідомляє Грейн Трейд, пише agronews.ua.

  Торік на цю дату було обмолочено 3% площ. Тривалі опади перешкоджають збиранню врожаю, і відставання від торішніх темпів буде зростати, оскільки в першу чергу аграрії збиратимуть соняшник та сою.

  Затримка поставок до портів вже призвела до незначного підвищення закупівельних цін на кукурудзу до 246-248 $/т або 7400-7500 грн/т. Трейдери готові доплачувати за швидкі поставки.

  Водночас ціни попиту на чорноморську кукурудзу з боку імпортерів залишаються на рівні 260 $/т, тоді як продавці пропонують її по 265-270 $/т.

  Основним покупцем української кукурудзи у 2020/21 МР став Китай, який придбав 36% експортованої кукурудзи та потіснив таких традиційних покупців, як ЄС, Єгипет, Туреччина, Південна Корея, Великобританія та деякі країни південно-східної Азії.

  На тлі збільшення експортної пропозиції кукурудзи з України у поточному сезоні з 23 до 30 млн т залишається сподіватися, що Китай і надалі купуватиме українську кукурудзу, а не американську, особливо з огляду на політичні суперечки останнього часу між США та КНР.

  У вересневому звіті експерти USDA підвищили прогноз виробництва кукурудзи в Китаї та знизили оцінки її споживання для окремих категорій. Більше того, китайський уряд пропонує заміняти кукурудзу іншими зерновими та шротами, щоб зменшити залежність від імпорту.

  Сподівання на активізацію експорту кукурудзи з України до ЄС на тлі зменшення поставок з Бразилії у 2020/21 МР внаслідок рекордно високих цін також навряд чи виправдаються, оскільки країни ЄС збільшили виробництво пшениці та кукурудзи, що може призвести до скорочення імпорту.

  З початку 2021/22 МР Євросоюз імпортував 3,14 млн т кукурудзи (3,8 млн т на цю ж дату торік), зокрема 1,96 млн т з Бразилії та 0,75 млн т з України. Частка української кукурудзи виросла у порівнянні з попереднім сезоном з 5,8% до 23,7%.

  Україна починаючи з 1 липня, за даними ДМС, експортувала станом на 22 вересня 1,392 млн т кукурудзи, що на 773 тис т перевищує торішні темпи.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".