• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Набув чинності режим рибальства у Чорному морі
  Опубликовано: 2021-03-03 13:08:39

  Набули чинності режим рибальства у Чорному морі та квоти на вилов у водоймах та морях України, затверджені Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Романом Абрамовським. Про це повідомляє пресслужба Міндовкілля, пише agronews.ua.

  Режим рибальства у Чорному морі встановлює правила вилову для промисловиків. У документі визначено знаряддя, місця вилову, вимоги до суден, що його здійснюють, їх кількості та умови нерестової заборони. Мета документа – встановлення умов ощадливого промислового рибальства, аби захистити мешканців моря.

  Кількість та вид дозволеної для вилову риби чи інших водних живих ресурсів, визначено у спеціальних квотах. Вони щороку оновлюються з урахуванням вже затверджених лімітів.

  Нагадаємо, що ліміти визначають обсяги і види прісноводної та морської риби, молюсків, ракоподібних, водоростей, які можна ловити у водоймах України. А квоти – обсяги та види для кожного промислового рибалки окремо. Це роблять, аби зберегти довкілля та мешканців водойм.

  Аби рибалки-промисловики у найкоротші строки могли розпочати свою діяльність не лише у Чорному морі, а й у всіх інших водоймах та морях України, Міндовкілля працює над завершенням процедурних питань для затвердження Режимів рибальства у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) України та Азовському морі із затоками.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.