• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Сильні морози не завдали значної шкоди сільгоспкультурам
  Опубликовано: 2021-01-31 15:01:24

  Сильні морози (мінус 18-32°), які спостерігалися в Україні упродовж останнього тижня, на більшості площ не завдали значної шкоди зимуючим культурам - пшениці, житу, ячменю, ріпаку. Про це йдеться у дописі Українського гідрометеорологічного центру у Facebook, повідомляє "ПроАгро Груп".

  Зазначається, що попри дуже низькі температури, умов для вимерзання посівів не виникало завдяки сніговому покриву, який утворився на полях перед похолоданням.

  "Лише у районах із недостатнім снігом покривом або за його відсутності (особливо у Херсонській та Одеській областях), де температура ґрунту на глибині вузла кущіння озимих культур знижувалася до мінус 13-15°, можливе локальне пошкодження озимого ячменю, ріпаку та слаборозвинених з осені рослин озимої пшениці. Морози до мінус 20-32°, які спостерігалися на всій території окрім Закарпатської та Чернівецької областей (де вони сягали мінус 15-18°), могли пошкодити бруньки плодових та винограду у тих районах, де така температура повітря утримувалася більше 3-х днів", - зауважила начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.