• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Аграрії Вінниччини планують збільшити площі під соєю і кормовими культурами
  Опубликовано: 2021-01-24 14:02:24

  У Вінницькій області в 2021 році зернові культури займатимуть 54,5% площ, з яких 33% ярі, 30,1% - технічні, 8,2% - картопля і овочі, 7,2% - кормові культури.

  Про це повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Вінницької ОДА, передає "ПроАгро Груп" з посиланням на AgroPortal.

  Під урожай поточного року в області прогнозується на 6 тис. га розширити посівні площі сої та на 1,5 тис. га збільшити площу кормових культур. Також на 6 тис. га в Вінницькій області зросла площа озимих зернових.

  "Близько 10 тис. га прогнозується посіяти круп'яних культур, що на 500 га більше, ніж у минулому році, і завдяки чому повністю забезпечується внутрішня потреба області в сировині для виробництва гречаної крупи і пшона", - йдеться в повідомленні.

  Повідомляється, що без змін на Вінниччині, в порівнянні з минулим роком, залишаться площі під цукровим буряком - 49 тис. га і під соняшником - 284 тис. га.

  "Кукурудза вже кілька років є лідером за обсягами виробництва зерна та використаної площі. Її частка в структурі посівних площ знаходиться в межах 25-30%. У поточному році, як і в попередньому, цією культурою прогнозується засіяти близько 450 тис. га ", - повідомили в департаменті.

  Зазначається, що співвідношення культур у структурі посівних площ у Вінницькій області близько до оптимального і забезпечує прийнятний рівень рентабельності виробництва продукції рослинництва.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.