• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Експерти прогнозують майже повну заміну м’яса штучною їжею до 2035 року
    Опубликовано: 2020-12-16 13:05:16

    До 2035 року м’ясна індустрія у США збанкрутує, і яловичину майже повністю замінить штучне м’ясо. Такі прогнози озвучено у звіті американського аналітичного центру RethinkX, пише agronews.ua.

    Так, дослідники вважають, що до 2030 р. попит на продукти великої рогатої худоби зменшиться на 70%, а виробництво молока і м’яса впаде на понад 50%. Зокрема, споживання яловичого фаршу скоротиться на 70%, стейків — на 30%, а молочних продуктів — майже на 90%.

    До 2035 р. попит на яловичину та молочні продукти зменшиться на 80-90%. До того часу переважна більшість американських ферм, які вирощують корів, стануть банкрутами. Схожа доля чекає на виробників курятини, свинини та риби.

    В результаті відмирання м’ясної індустрії до 2035 р. звільниться приблизно 60% земель, які наразі використовуються для вирощування худоби.

    «Разом зі зниженням попиту на м’ясо знизиться й попит на нафтопродукти — до 2030 р. принаймні вдвічі, або на 150 млн барелів», — стверджують аналітики.

    На заміну продуктам тваринництва прийде модель біотехнологічної їжі (Food-as-Software). Вчені, які розроблятимуть нові продукти, зберігатимуть «рецепти» у базах даних, відкритих для вільного доступу в усьому світі. Це сприятиме сталій та збалансованій системі виробництва їжі.

    Аналітики запевняють, що нова їжа буде приблизно на 50-80% дешевшою за продукти тваринництва. Середнє американське домогосподарство економитиме понад $1200 в рік на продуктах.

    Також до 2035 р. втратять роботу 90% із 1,2 млн людей, залучених у виробництві яловичини та молокопродуктів, втратять роботу. Натомість нові біотехнологічні компанії зможуть працевлаштувати принаймні 1 млн робітників до зазначеного року.

    Инф. agronews.ua

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.