• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Америка допоможе Європі та Азії подолати АЧС
  Опубликовано: 2019-09-06 12:08:41

  Інформаційний центр охорони здоров’я свиней (NPPC) отримав від Міністерства сільського господарства США (FAS USDA) 1,7 млн дол. гранту, який буде спрямовано на пошук способів боротьби з африканською чумою свиней (АЧС), передає УНН із посиланням на swinehealth.org

  Уточнюється, що поки що на території США не було зафіксовано жодного випадку АЧС. Поряд з цим, нові спалахи захворювання продовжують реєструвати у Південно-Східній Азії, Китаї та деяких країнах Європи. Грант розміром у 1,7 млн дол. допоможе розпочати співпрацю між Сполученими Штатами та країнами Північно-Східної Азії, задля обміну знаннями з ветеринарії та способами запобігання подальшому поширенню АЧС.

  Завдяки проекту грантоотримувачі планують дослідити:

  шляхи потрапляння вірусу на ферми;

  використання оральних рідин свиней для підтвердження позитивного чи негативного статусу ферми чи регіону;

  потенціал методу ізоляції вірусу в одній частині ферми, що дозволить продовжувати вирощувати здорових свиней в інших частинах ферми;

  методи очистки та дезінфекції, щоб дати можливість відновити роботу на фермі якнайскоріше;

  ризики при транскордонному транспортуванні свиней та управління ризиками транскордонних захворювань свиней.

  Яяк писав УНН, АЧС зафіксована на території багатьох європейських і азіатських країн. Постраждали від вірусу Болгарія, Румунія, Польща, Сербія, Росія, Україна, Китай, В’єтнам, Таїланд, Лаос та інші.

  Наприклад, в Україні вірус не вщухає з 2012 року. Тільки з початку 2019 року було зафіксовано вже більше 40 спалахів захворювання. У минулому році їх кількість досягла 145. Вірус проник в усі регіони нашої країни.

  За словами Сергія Тригубенка, боротися з вірусом нашій країні заважають декілька факторів: нескінченний процес реформування Держпродспоживслужби і недолік компетентних кадрів.

  Більш того, в Україні фермери масово приховують АЧС, упевнений експерт Микола Бабенко. Причина тому — колосальні матеріальні збитки, які держава не в змозі компенсувати свинарям.

  Ірина Макаренко

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".