• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Українські аграрії розвиватимуть бізнес за міжнародним зразком
    Опубликовано: 2017-03-19 17:34:23

    Перший із серії семінарів щодо застосування європейських підходів до розвитку сільських територій в українському контексті відбувся 16-17 березня у Львові.

    Про це повідомляє прес-служба на сайті Мінагрополітики.

    Семінар організовано за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Європейського Союзу.

    Із представниками п’яти областей західної України, які взяли участь у семінарі, практичним досвідом поділилися експерти проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».

    У свою чергу директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики Андрій Стефанович розповів про основні напрями державної політики з сільського розвитку та про агро-рекреаційні кластери як один з ефективних механізмів.

    Також було обговорено концепцію розвитку сільськогосподарських кооперативів у сучасних умовах, організацію прибуткового бізнесу на базі кооперативів з урахуванням регіональних особливостей. Окремою частиною семінару став аналіз форм та моделей бізнесу на сільських територіях.

    Учасники заходу отримали можливість попрацювати практично з тренерами у 3-х групах у написанні проектів для отримання донорського фінансування на розвиток сільських територій за наступними тематиками:

    Практичні аспекти створення та функціонування бізнесу на сільських територіях. Сільський туризм та супутні послуги.

    Як розпочати бізнес та залучити фінансування. Можливості та ресурси.

    Географічні позначення як елемент створення доданої вартості сільськогосподарської продукції. Якість та безпечність сільськогосподарської продукції, що виробляється малими та середніми виробниками.

    Також учасники побували на базі господарств, які нині є лідерами галузі, і змогли безпосередньо поспілкуватись з власниками та отримати практичні поради.

    Результатом заходів має стати впровадження ефективного державно-приватного партнерства. Поєднання інтересів та ресурсного потенціалу агровиробників, культурно-освітніх та наукових закладів, ініціативних сільських громад та зацікавлених громадських об'єднань створить умови для розробки та реалізації проектів сталого розвитку. У свою чергу проекти мають вирішити питання зайнятості, забезпечити соціальну стабільність сільського населення, вивести розвиток сіл на якісно новий рівень.

    kurkul.com

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.