• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Отруйні кури: на птахофабрики потрапляв корм, що робив курятину смертельно небезпечною
  Опубликовано: 2013-12-09 13:30:00

  Викликати рак, розлади обміну речовин і інші важкі хвороби – до таких наслідків може призвести споживання курятини, яку вирощували на естонській рибній муці від невідомого виробника. Справою займається СБУ.

  Уже півтора місяці на митному посту «Вінниця Центральний» у селі Зарванці під арештом 42 тонни рибної муки з Естонії. У ній – критичне перевищення вмісту цинку і азотних добрив – повідомляє сайт Реал Вінниця. Місцевим підрозділом СБУ України відкрито кримінальну справу за частиною першою статті 201 КК України «Контрабанда отруйних речовин»

  Як з’ясувалося, фірма за півтора року завезла на територію України дві тисячі тон рибної муки з Естонії. Через розслідування спецслужб імпорт рибної муки з Естонії було призупинено.

  Прес-служба СБУ у Вінницькій області повідомляє, що у ході розслідування вдалося з’ясувати, що подібний випадок раніше було зафіксовано у республіці Білорусь. А в Естонії за вказаною юридичною адресою виробництва відсутні будь-які підприємства…

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.