• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Президент України підписав низку законів
  Опубликовано: 2006-03-09 09:30:00

  Глава держави підписав Закон України № 3397-ІV «Про внесення змін до Митного кодексу України», прийнятий парламентом 7 лютого 2006 року.

  Законом внесено зміни до частини першої статті 99 та частини першої статті 108 Митного кодексу України, згідно з якими пропонується надання права організаціям, що є отримувачами гуманітарної допомоги, права зберігати товари та транспортні засоби гуманітарної допомоги до завершення їх митного оформлення на власних складах.

  Глава держави підписав Закон України № 3427-IV «Про внесення змін до Закону України «Про виноград та виноградне вино», прийнятий парламентом 9 лютого 2006 року.

  Закон спрямовано на вдосконалення регулювання правових відносин у сфері виноградарства та виноробства України, зокрема щодо державного контролю у цій сфері, запобігання фальсифікації вин тощо. Так, у Законі йдеться про питання, пов\'язані з порядком утримання виноградників, вимогами до якості сировини, що використовується для виробництва вин, регламентацією самого виробництва. Також Законом уточнюється визначення низки понять, що застосовуються у Законі України «Про виноград та виноградне вино», зокрема це стосується термінів «вино», «вино натуральне», «фальсифікація вин», «шампанське України», «к України» тощо.

  Глава держави підписав Закон України № 3446-IV «Про внесення змін до деяких законів України з питань надання державної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку», прийнятий парламентом 21 лютого 2006 року.

  Законом вносяться зміни до Законів України «Про державну допомогу сім\'ям з дітьми» та «Про загальнообов\'язкове державне соціальне страхування у зв\'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням».

  Ці зміни спрямовані на створення жінкам умов для поєднання материнства та професійної діяльності, посилення соціального захисту сімей з дітьми та встановлення єдиного підходу до виплати матері дитини або особі, яка фактично доглядає за дитиною, допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, незалежно від того, чи є така особа застрахованою у системі загальнообов\'язкового державного соціального страхування.

  До попередньої редакції цього Закону Президентом України 9 січня 2006 року було застосовано право вето. Глава держави пропонував привести у відповідність із вимогами статті 24 Конституції України положення Закону України «Про державну допомогу сім\'ям з дітьми» щодо виплат допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у разі працевлаштування незастрахованих у системі загальнообов\'язкового державного соціального страхування матері дитини або особи, яка фактично доглядає за дитиною, до закінчення терміну догляду.

  У Законі, що надійшов на підпис, пропозиції Президента України повною мірою враховано.

  Глава держави підписав Закон України № 3455-IV «Про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України «Про Митний тариф України», прийнятий парламентом 21 лютого 2006 року.

  Законом зменшується з 10 до 5 відсотків пільгові та повні ставки мита за ввезення на митну територію України нових тракторів колісних для перевезення напівпричепів.

  "Офіційне представництво"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".