• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Президент України підписав низку законів
  Опубликовано: 2006-03-09 09:30:00

  Глава держави підписав Закон України № 3397-ІV «Про внесення змін до Митного кодексу України», прийнятий парламентом 7 лютого 2006 року.

  Законом внесено зміни до частини першої статті 99 та частини першої статті 108 Митного кодексу України, згідно з якими пропонується надання права організаціям, що є отримувачами гуманітарної допомоги, права зберігати товари та транспортні засоби гуманітарної допомоги до завершення їх митного оформлення на власних складах.

  Глава держави підписав Закон України № 3427-IV «Про внесення змін до Закону України «Про виноград та виноградне вино», прийнятий парламентом 9 лютого 2006 року.

  Закон спрямовано на вдосконалення регулювання правових відносин у сфері виноградарства та виноробства України, зокрема щодо державного контролю у цій сфері, запобігання фальсифікації вин тощо. Так, у Законі йдеться про питання, пов\'язані з порядком утримання виноградників, вимогами до якості сировини, що використовується для виробництва вин, регламентацією самого виробництва. Також Законом уточнюється визначення низки понять, що застосовуються у Законі України «Про виноград та виноградне вино», зокрема це стосується термінів «вино», «вино натуральне», «фальсифікація вин», «шампанське України», «к України» тощо.

  Глава держави підписав Закон України № 3446-IV «Про внесення змін до деяких законів України з питань надання державної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку», прийнятий парламентом 21 лютого 2006 року.

  Законом вносяться зміни до Законів України «Про державну допомогу сім\'ям з дітьми» та «Про загальнообов\'язкове державне соціальне страхування у зв\'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням».

  Ці зміни спрямовані на створення жінкам умов для поєднання материнства та професійної діяльності, посилення соціального захисту сімей з дітьми та встановлення єдиного підходу до виплати матері дитини або особі, яка фактично доглядає за дитиною, допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, незалежно від того, чи є така особа застрахованою у системі загальнообов\'язкового державного соціального страхування.

  До попередньої редакції цього Закону Президентом України 9 січня 2006 року було застосовано право вето. Глава держави пропонував привести у відповідність із вимогами статті 24 Конституції України положення Закону України «Про державну допомогу сім\'ям з дітьми» щодо виплат допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у разі працевлаштування незастрахованих у системі загальнообов\'язкового державного соціального страхування матері дитини або особи, яка фактично доглядає за дитиною, до закінчення терміну догляду.

  У Законі, що надійшов на підпис, пропозиції Президента України повною мірою враховано.

  Глава держави підписав Закон України № 3455-IV «Про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України «Про Митний тариф України», прийнятий парламентом 21 лютого 2006 року.

  Законом зменшується з 10 до 5 відсотків пільгові та повні ставки мита за ввезення на митну територію України нових тракторів колісних для перевезення напівпричепів.

  "Офіційне представництво"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.