• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Президент України зустрівся з Президентом Литовської Республіки
  Опубликовано: 2006-03-13 09:25:00

  Відбулася зустріч Президента України Віктора Ющенка з Президентом Литовської Республіки Валдасом Адамкусом, який перебуває в Україні з неофіційним візитом.

  Сторони обговорили політичні та економічні відносини двох країн, європейську інтеграцію України та питання регіональної політики.

  Зокрема, йшлося про переговори, які Україна веде з Європейським Союзом щодо лібералізації візового режиму для українських громадян і з питань реадмісії. Сьогодні, на переконання Президента України, ці переговори потребують нових ініціатив, про які власне і йшла мова під час зустрічі. «Ми вдячні литовській стороні за підтримку в цих питаннях», – наголосив він.

  В. Ющенко також подякував литовській стороні за послідовну підтримку України на шляху євроінтеграції.

  Зі свого боку, В. Адамкус запевнив: «Литва, яка стала ом міжнародних організацій, безумовно, хоче бачити й Україну ом цих організацій». Він додав, що Литовська Республіка готова поділитися з Україною необхідним досвідом. За словами Президента Литви, тема залучення України до міжнародної спільноти була ключовою на переговорах.

  Порушуючи питання регіональної співпраці, Президенти обговорили проведення в Литві другого у Спільноти демократичного вибору. «На моє переконання, це буде успішний , і ми підійдемо до конкретних ініціатив щодо формування і підтримки демократичних процесів у Балтійсько-Чорноморсько-Каспійському регіоні», – наголосив В. Ющенко.

  Глава Української держави також зазначив, що в Україні сподіваються на участь литовської сторони в саміті ГУАМ, який у травні цього року має відбутися в Україні.

  На зустрічі також ішлося про ситуацію в Придністров’ї.

  Крім того, сторони обговорили деякі питання енергетичної сфери.

  Глави держав також домовилися про відновлення роботи українсько-литовської президентської комісії.

  "Офіційне представництво"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  08 авг, 15:05

  08 авг, 13:03

  08 авг, 11:01

  08 авг, 10:05

  07 авг, 17:08

  07 авг, 15:05

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".