• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Додаткові надходження – за рахунок скорочення податкового боргу
  Опубликовано: 2006-03-13 15:48:00

  Працівники відділу організації оперативно-запобіжних заходів зі скорочення податкового боргу управління податкової міліції ДПА у Донецькій області встановили факт ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі.

  Посадові особи одного з великих підприємств газового ринку України у 2004 - 2005 роках не відобразили у бухгалтерському та податковому обліках надходження від сплати за постачання природного газу одного з підприємств хімічної промисловості регіону. Загалом, „газове” підприємство ухилилось від сплати податку на прибуток на суму в 16,7 млн. грн.

  Проти посадових осіб цього підприємства порушено кримінальну справу. Триває слідство.

  З початку 2006 року підрозділи організації оперативно-запобіжних заходів зі скорочення податкового боргу податкової міліції області порушили 22 кримінальні справи, серед яких 13 – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. За цими справами донараховано понад 11 млн. грн.

  "ДМСУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.