• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Зміни до Кримінально-виконавчого кодексу України
  Опубликовано: 2006-03-14 11:02:00

  Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти проект закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України" (щодо гуманізації виконання та відбування покарань засуджених) у другому читанні та в цілому

  Законопроект підготовлено відповідно до статті 92 Конституції України з метою гуманізації призначення та виконання покарань, дотримання стандартних правил поводження з в\'язнями. Проект розроблено для законодавчого забезпечення основних принципів Європейських в\'язничних правил, а саме: зведення до мінімуму різниці між умовами життя в колонії і на свободі, підтримання здоров\'я засуджених та почуття їх особистої гідності.

  Комітет зазначив: прийняття законопроекту дозволить розв\'язати деякі проблеми кримінальної політики в Україні щодо гуманізації виконання та відбування покарань, забезпечить необхідні умови для соціальної і правової захищеності засуджених.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.