• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Єхануров очікує не менше 6-ти відсотків зростання ВВП
  Опубликовано: 2006-03-14 14:38:00

  Заявлений вчора прогноз про зростання ВВП України в 2006 році є економічно обґрунтованим. Таку думку висловив сьогодні на прес-конференції в Києві Прем\'єр-міністр України Юрій Єхануров. "Я вчора сказав, що ми очікуємо не менше 6-ти відсотків зростання ВВП. Йде опрацювання цифр, але два місяці показують нормальний початок - півтора відсотки", - заявив керівник Уряду.

  При цьому Юрій Єхануров пояснює дещо уповільнені показники на початку року "сезонними проблемами". "Основні проблеми пов\'язані з сезонними речами, а саме, витрачанням енергоресурсів та проблемами постачання газу", - заявив Юрій Єхануров.

  У той же час, керівник Уряду прогнозує, що в першому півріччі 2006 року в українській економіці не слід очікувати якихось потрясінь та несподіванок. "Думаю, перше півріччя Україна пройде спокійно. Ми не чекаємо криз. Хоч "кликуши" стоять і прогнозують, ми їм не дамо такого задоволення", - заявив Прем’єр-міністр.

  "Урядовий портал"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.