• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Незабаром НОК прийме рішення з будівництва нових національних спортивних баз
  Опубликовано: 2006-03-14 14:53:00

  Невдовзі у Секретаріаті Президента відбудеться засідання Національного олімпійського комітету, який вивчить можливості створення нових спортивних баз, у тому числі для зимових видів спорту. «Ми вивчимо пропозиції зі створення ряду баз, що надійшли до влади, обговоримо їх зі спортсменами, в тому числі з НОК, і розпочнемо реалізацію національної програми створення спортивних баз, які б відповідали рівню Олімпійських ігор», – сказав Президент Віктор Ющенко на сьогоднішній розширеній прес-конференції.

  Глава держави наголосив, що тих спортивних баз, які нині є в Україні, зокрема в Карпатах, недостатньо для належної підготовки спортсменів, які займаються зимовими видами спорту. «У зимових видах спорту ми не маємо серйозних національних баз, це правда», – наголосив Президент, зазначивши, що це питання багато років залишалося поза увагою влади.

  Відсутність таких баз, перекй В. Ющенко, позначилася й на досягненнях українських спортсменів на зимовій олімпіаді в Турині.

  Говорячи про своє особисте зацікавлення спортом, В. Ющенко зазначив, що веде активний спосіб життя й займається гірськолижним спортом, гірським туризмом, волейболом, футболом та великим тенісом.

  "Офіційне представництво"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.