• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон Сімейного кодексу України
  Опубликовано: 2006-03-15 14:23:00

  Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до статті 181 Сімейного кодексу України" (щодо порядку стягнення аліментів)

  Згідно із прийнятим законом, "Якщо після виконання аліментних зобов´язань згідно з частиною четвертою цієї статті один з батьків не виїхав на постійне ання у державу, з якою Україна не має договорів про правову допомогу, та залишився або повернувся для постійного ання в Україну, порядок стягнення аліментів з урахуванням сплаченої суми встановлюється законодавством.

  Якщо після набрання рішенням суду законної сили, згідно з яким з одного із батьків стягуються аліменти, він виїжджає для постійного ання у державу, з якою Україна не має договору про правову допомогу, з нього за рішенням суду до його виїзду за межі України може бути стягнуто аліменти за весь період до досягнення дитиною повноліття.

  Якщо після набрання законної сили рішенням суду про сплату аліментів за весь період до досягнення дитиною повноліття особа, з якої стягуються аліменти, продовжує постійно ати в Україні або повертається в Україну для постійного ання та змінюються обставини, які вплинули на визначення розміру аліментів, у судовому порядку може бути встановлено періодичне стягнення аліментів з урахуванням сплаченої суми".

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.