• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон "Про транзит вантажів"
  Опубликовано: 2006-03-17 10:32:00

  Комітет з питань Європейської інтеграції підтримує проект закону про внесення змін до статті 6 Закону "Про транзит вантажів"

  Основна мета законопроекту — правове врегулювання питання використання коносаменту в якості документації транзиту при декларуванні транзитних вантажів відповідно до митного законодавства України.

  Проектом передбачено використання коносаменту в якості документації транзиту при декларуванні транзитних вантажів, що переміщуються морським транспортом в межах одного пункту пропуску, відповідно до митного законодавства України.

  Необхідність прийняття проекту обґрунтовується, насамперед, потребою забезпечення спрощення митних процедур, які мають застосовуватися у випадках транзиту вантажів, що переміщуються морським транспортом.

  и Комітету визнали законопроект таким, що не суперечить праву Європейського Союзу і вирішили рекомендувати профільному Комітету законопроект на розгляд Верховної Ради України для прийняття за основу.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.