• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України"
  Опубликовано: 2006-03-17 14:24:00

  Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Закону "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо джерел витрат з повернення заощаджень громадян

  Зокрема, проектом пропонується викласти у новій редакції статтю 4 закону. При цьому, передбачено усунути поділ загальної суми заборгованості держави за видами заощаджень громадян.

  Відповідно до проекту, щорічно кошти для компенсації знецінених заощаджень відносяться на державний внутрішній борг України у розмірі до 1,5 відсотка валового внутрішнього продукту, розрахунково визначеного у законі про Державний бюджет України на відповідний рік.

  Прийняття законопроекту сприятиме посиленню захисту інтересів осіб, які втратили свої заощадження внаслідок їх знецінення. Також, проект надає можливість власникам знецінених заощаджень використати їх на оплату медичних послуг у державних стаціонарних закладах охорони здоров´я, а також на навчання у вищих навчальних закладах за державним замовленням.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.