• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Затримано тичні та психотропні речовини
  Опубликовано: 2006-03-17 14:31:00

  Переміщення через митний кордон України тичних та психотропних речовин припинено працівниками Магістральної, Керченської та Київської регіональної митниць.

  В першому випадку в результаті співпраці працівників Магістральної митниці, прикордонників та УСБУ (Харківська область) під час перевірки одного з купе потягу сполученням „Сімферополь-Москва” службовий собака спрацював на сумку одного з пасажирів, нашого співвітчизника. Під час перевірки сумки, під особистими речами було виявлено поліетиленовий непрозорий пакет з подрібненими рослинами сіро-зеленого кольору (попередньо – ою) загальною вагою 2700 г.

  В другому випадку 100 пігулок „Феназепаму” було виявлено працівниками Керченської митниці під час митного контролю теплоходу, який прямував на територію України з Росії. Психотропний препарат знаходився у звичайній аптечці, яка повинна бути на кожному судні. Як зізнався один з працівників теплоходу, він не знав, що цей медикамент є психотропний препаратом.

  В третьому випадку аж три види психотропних препаратів було виявлено працівниками Київської регіональної митниці під час митного контролю міжнародного поштового відправлення, яке прямувало з США на адресу одного з наших співвітчизників. Серед виявленого 107 пігулок „Клоназепаму”, 80 „Гідроморфону” та 60 „Діазепаму”.

  Варто нати, що пігулки „Клоназепам” та „Діазепам” є психотропними препаратами, які використовуються зокрема для лікування епілепсії, маніакально-депресивного психозу, паралічу, а „Гідроморфон” є тичним засобом, сильним знеболюючим, дія якого в декілька разів вища за морфін. Обіг усіх цих препаратів обмежений.

  В усіх випадках тичні речовини та психотропні препарати вилучено. Складено протоколи про порушення митних правил.

  "ДМСУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.