• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Основні співробітництва ЗС України з НАТО
  Опубликовано: 2006-03-20 14:13:00

  Сьогодні, 20 березня,у Києві, в Національній академії оборони України перебуває делегація у складі 98 слухачів Королівського коледжу оборони Бельгії на чолі з начальником коледжу генерал-майором Гі Клема.

  Під час перебування в Україні бельгійські військові проведуть зустрічі з керівниками структурних підрозділів Національної академії оборони України та представниками Генерального штабу ЗС України з метою ознайомлення з ходом розвитку Збройних Сил України, заходами щодо підвищення їх взаємосумісності зі збройними силами країн-ів НАТО, а також системою підготовки військових фахівців Збройних Сил України.

  Крім того, програмою візиту передбачена зустріч начальника Національної академії оборони України генерал армії України Віталія Радецького з начальником Королівського коледжу оборони Бельгії генерал-майором Гі Клема, а також його виступ стосовно призначення, структури та системи підготовки слухачів Національної академії оборони України.

  Планується, що в рамках візиту бельгійські військові відвідають Центр імітаційного моделювання Національної академії оборони. Крім того, вони зустрінуться з радником директора Національного інституту стратегічних досліджень Євгеном Шаровим, представниками Офісу зв’язку НАТО в України, а також військовим аташе.

  Завтра, 21 березня, слухачі Королівського коледжу оборони Бельгії відвідають Київський завод “Авіант”.

  "Урядовий портал"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.