• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон "Про Державний бюджет України на 2006 рік"
  Опубликовано: 2006-03-20 17:40:00

  У Комітеті з питань бюджету знаходиться на розгляді проект закону про внесення змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2006 рік"

  Законопроектом пропонується затвердити на законодавчому рівні виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання центрами соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді соціальних послуг сім´ям в складних життєвих обставинах.

  На думку народних депутатів, стан фінансування центрів СССДМ з місцевих бюджетів сьогодні не є сприятливим для здійснення ефективної соціальної роботи з різними категоріями дітей, молоді та сімей. Тому надання зазначеної субвенції дасть можливість продовжити системну роботу із сім´ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

  Прийняття законопроекту дасть можливість підвищити ефективність реалізації державних, галузевих, регіональних програм соціальної роботи з дітьми, молоддю та різними категоріями сімей. Допоможе розширити сферу та поліпшити якість надання соціальних послуг дітям, молоді та різним категоріям сімей, а також підвищити рівень соціального захисту найбільш вразливих верств населення.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.