• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон щодо прав жінок і чоловіків, які поєднують професійні та сімейні обов'язки
  Опубликовано: 2006-03-20 17:46:00

  Комітет з питань соціальної політики та праці рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до деяких законів України (щодо прав жінок і чоловіків, які поєднують професійні та сімейні обов\'язки), поданий народними депутатами Т. Бахтєєвою та Л. Кириченко

  Законопроект спрямований на реалізацію забезпечення паритетного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства шляхом правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідації дискримінації за ознакою статті, яка ще зберігається в окремих чинних законах України.

  Зокрема, пропонується внести зміни до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівними можливостями жінок і чоловіків, що поєднують професійні та сімейні обов‘язки.

  На думку ів Комітету, запропоновані зміни зможуть посилити соціальний, економічний і правовий захист батьків та усунути дисбаланс між можливостями жінок і чоловіків реалізовувати права, надані їм Конституцією та законами України.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.