• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Припинено чергову спробу незаконного вивезення цигарок
  Опубликовано: 2006-03-21 11:26:00

  Вивезення тютюнових виробів з порушенням митних правил припинено працівниками Виноградівської, Ягодинської митниць та прикордонниками.

  В першому випадку громадянин Угорщини прямував через митний пост „Дяково” Виноградівської митниці (Закарпатська область) до сусідньої Румунії автомобілем „Пежо Боксер” 1997 року випуску і повідомив, що не має предметів, обов’язкових до декларування. Проте під час догляду транспортного засобу, а саме запасної шини, було виявлено 328 прихованих пачок цигарок українського виробництва.

  В другому випадку наш співвітчизник через Ягодинську митницю (Волинська область) прямував за кордон автомобілем „Фіат” 1995 року випуску і так само, як і попередній громадянин, повідомив, що не має предметів, які варто було б зазначити в митній декларації. Під час догляду транспортного засобу в понинах днища автомобіля було виявлено 210 пачок цигарок вітчизняного виробництва.

  В обох випадках цигарки та автомобілі, в яких їх незаконно переміщували, вилучено. Складено протоколи про порушення митних правил.

  "ДМСУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.