• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон щодо запобігання легалізації
  Опубликовано: 2006-03-21 14:56:00

  У Верховній Раді України зареєстровано проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом), поданий Кабінетом Міністрів

  Проект розроблено у зв\'язку з необхідністю приведення національного законодавства у відповідність до вимог нової редакції Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом та про фінансування тероризму, та інших міжнародних актів.

  Законопроектом передбачається створити належне правове підґрунтя для боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, та гармонізувати українське законодавство з міжнародними нормами, що регулюють кримінально-правові аспекти попередження та протидії відмивання злочинних доходів.

  Проектом пропонується, зокрема, викласти в новій редакції статті 209 та 2091 Кримінального кодексу України.

  Нова редакція статті 209 Кримінального кодексу уточнює склад злочину у частині розширення об\'єктивної сторони; встановлює відповідальність за відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом з необережності; розширює перелік предикатних злочинів; запроваджує "вартісну конфіскацію"; передбачає норми щодо захисту прав законних власників та добросовісних набувачів при конфіскації доходів, що здобуті злочинним шляхом.

  Нова редакція статті 2091 Кримінального кодексу уточнює кримінально-правове регулювання питання неподання (несвоєчасного подання) Уповноваженому органу інформації з питань фінансового моніторингу, а також протиправного розголошення інформації з питань фінансового моніторингу.

  Прийняття запропонованого законопроекту дасть змогу підвищити ефективність діяльності правоохоронних, інших органів щодо боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.