• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон "Про свободу пересування та вільний вибір місця ання в Україні"
  Опубликовано: 2006-03-22 11:56:00

  У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до Закону "Про свободу пересування та вільний вибір місця ання в Україні"
  Зокрема, пропонується частину першу статті 6 викласти у такій редакції: "Особа, яка змінила місце ання, отримала посвідку на постійне або тимчасове ання, зобов´язана протягом десяти робочих днів зареєструвати місце ання.

  Реєстрацію місця ання дітей віком до 15 років, осіб, цивільна дієздатність яких обмежена, та осіб, визнаних недієздатними, здійснюють їх законні представники. Місце ання новонародженої дитини повинно бути зареєстровано її батьками або законними представниками протягом трьох місяців з дня її народження".

  Прийняття проекту, на думку розробників проекту, дозволить законодавчо удосконалити правовий механізм реєстрації місця ання (перебування) фізичних осіб, поліпшить умови реалізації прав та свобод людини і громадянина.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.