• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Бориспільськими митниками затримано валюту
  Опубликовано: 2006-03-22 12:33:00

  Вивезення валюти за межі України з порушенням митних правил припинено працівниками Бориспільської митниці.

  Двоє наших співвітчизників прямували авіарейсом з України до Туреччини, скориставшись спрощеною системою митного контролю „зеленим коридором”, чим автоматично засвідчили, що не мають предметів, обов’язкових до декларування. Однак виявилося, що в кишені куртки, в яку був одягнений громадянин, знаходилося 19982 доларів США, а в одному з відділень жіночої сумки, яка належала громадянці, знаходилося 10554 долари США. Варто додати, що обоє пасажирів мали заповнені виїзні митні декларації, але вони не були завірені працівниками митниці.

  Нагадуємо, що громадянам без обов’язкового декларування дозволено перевозити іноземну валюту у сумі, що не перевищує 3 тис. доларів США (чи еквівалент цієї суми). Отже, уся валюта, що була у громадян понад встановлену норму – вилучена. Складено протокол про порушення митних правил.

  Отже, уся валюта, що була у громадян понад встановлену норму – вилучена. Складено протокол про порушення митних правил.

  "ДМСУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.