• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Вчені Росії знайшли спосіб запобігти розвитку старечого слабоумства
  Опубликовано: 2005-11-28 16:25:00
  Вчені Санкт-Петербургу (РФ) відкрили спосіб прогнозувати та попереджати розвиток старечого слабоумства. Про це повідомили в Інституті мозку людини РАН.
  Дослідники в процесі вивчення особливостей біоелектричної активності мозку зможуть виявити, чи буде людина в літньому віці страждати на старече слабоумство, відзначили в інституті. "Цим людям лікарі допоможуть скорегувати спосіб життя, розумові й фізичні навантаження таким чином, щоб у старості вони зберігали ясність розуму. Крім того, уникнути хвороби Альцмера й старечих змін можна за допомогою методів активації головного мозку людини", - розповів завідувач лабораторією Інституту мозку людини РАН Юрій Дмитрович Кропотов.
  За його словами, відкриття було зроблено за результатами 30-річної дослідницької роботи з групою людей літнього віку. Суть роботи полягала в порівнянні параметрів біоелектричної активності мозку учасників дослідження з нормативною базою даних. В результаті було виявлено, що певні відмінності в енцеграмі є показниками того, що в старості людина може зіштовхнутися з проблемами слабоумства.
  Инф. Оsvita
   
  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.