• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Рекомендації для економічного розвитку України
  Опубликовано: 2024-06-21 17:02:52

  Україна стоїть перед необхідністю впровадження додаткових заходів для стимулювання економічного розвитку, які охоплюють різноманітні сфери від виробництва до транспортної політики та управління людським капіталом. Ці рекомендації були представлені експертами Консультативної ради з економічної політики при Міністерстві економіки України.

  У сфері виробництва експерти висловлюють необхідність адаптації до регіональних особливостей та концентрації на найбільш адаптивних секторах, таких як сільське господарство і інформаційні послуги. Також акцентується увага на залученні як внутрішніх, так і зовнішніх інвестицій для сприяння сталому розвитку.

  Спеціалісти рекомендують створення укріплених економічних кластерів на Заході та Південному Заході України, що захищені від географічної відстані та оснащені сучасними технологіями програмного забезпечення.

  У сфері транспортної політики висловлюється необхідність інтеграції в європейську транспортну систему та розвитку прикордонної інфраструктури. Це сприятиме створенню нових робочих місць та розвитку бізнесу в прикордонних регіонах.

  Особливу увагу експерти приділяють ефективному перерозподілу працівників для забезпечення оптимального використання ресурсів, що стосується різних регіонів та секторів економіки.

  Великого значення набуває повернення українців з-за кордону. Для залучення та збереження талановитих українців, експерти радять уряду створити сприятливі умови, включаючи конкретні умови працевлаштування, житло та підтримку для їхнього розвитку.

  Консультативна рада при Мінекономіки зібрала провідних економістів світового рівня, які працюють над стратегіями для сталого розвитку України. Цей орган очолює професор Департаменту економіки Університету Каліфорнії в Берклі Юрій Городніченко, а організаційну підтримку забезпечує Київська школа економіки.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.