• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Інтеграція України в ЄС: зміцнення аграрного сектору та позицій Євросоюзу
  Опубликовано: 2024-06-14 18:04:21

  Інтеграція України в Європейський Союз відіграє ключову роль у зміцненні аграрного сектору та підвищенні позицій ЄС на світових ринках, а також сприятиме підвищенню продовольчої безпеки. Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на виступ парламентського державного секретаря Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини Офелії Нік під час міжнародної конференції в Берліні.

  Нік наголосила, що інтеграція України в ЄС несе із собою значні виклики як для ЄС, так і для самої України. Вона підкреслила необхідність забезпечити, щоб спільна сільськогосподарська політика ЄС та система підтримки доходів залишалися ефективними після розширення Союзу. Однак не дивлячись на ці виклики, інтеграція України значно підсилить аграрний сектор ЄС і зміцнить його позиції на глобальних ринках, сприяючи збільшенню продовольчої безпеки як в ЄС, так і в усьому світі.

  За її словами, успішне відновлення та реформування сільського господарства України залежать від тісної координації з міжнародними партнерами та інвесторами. Вона зазначила, що конфлікт з Росією суттєво пошкодив українське сільське господарство та інфраструктуру, але незважаючи на це, Україна продовжує активно працювати над відновленням своїх агропродовольчих секторів.

  За даними Нік, уряд Німеччини зобов'язаний надалі підтримувати Україну у збереженні виробництва та експорту сільськогосподарської продукції. Вона підкреслила, що необхідно забезпечити надійні транспортні шляхи для українського зерна, що є важливим аспектом забезпечення стабільності на світовому ринку продуктів.

  За останні роки Україна зуміла відновити значну частину свого експорту зерна та олійних культур до рівня до війни, що є важливим досягненням. Нік підкреслила, що Німеччина залишається відданою своїм зобов'язанням підтримувати Україну на шляху до відновлення та зміцнення її агропродовольчих секторів у майбутньому.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.