• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Боротьба зі шкідниками: виклик, який став актуальним через сприятливі погодні умови
  Опубликовано: 2024-06-18 09:57:23

  Боротьба зі шкідниками: виклик, який став актуальним через сприятливі погодні умови

  Нещодавні сприятливі погодні умови спричинили не лише радісні посмішки фермерів, але й неспокій через поширення шкідників. На жаль, цей феномен не є новим, адже прибуття тепла і вологості зазвичай сприяє активнішій діяльності шкідливих організмів.

  За даними організації "Сільгоспексперт", в цьому сезоні спостерігається значне збільшення чисельності таких шкідників, як моль, тля, та попелиця. Це ставить під загрозу врожайність посівів і вимагає негайних заходів з боротьби.

  Одним із методів захисту від шкідників є вчасна обробка посівів спеціальними препаратами. Фахівці радять фермерам бути пильними і проводити обробку в строго визначені терміни, щоб уникнути масового розмноження шкідників.

  Крім того, важливо зберігати агроекосистему в балансі, щоб знизити ризик поширення шкідників. Використання біологічних методів захисту, таких як використання корисних комах або мікроорганізмів, може бути ефективним рішенням у боротьбі з цією проблемою.

  Не слід також забувати про важливість агротехнічних заходів, таких як правильне внесення добрив і контроль за вологістю ґрунту. Відповідне харчування рослин і створення невигідних умов для розвитку шкідників може значно зменшити їх популяцію.

  Загалом, боротьба зі шкідниками є складною проблемою, яка вимагає інтегрованого підходу. Враховуючи зміни у погодних умовах і екологічних факторах, фермерам слід бути готовими до викликів, які можуть виникнути у процесі вирощування посівів, і своєчасно приймати необхідні заходи для захисту врожаю.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.