• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Засів соняшнику на площі 75% від прогнозованих здійснили українські аграрії.
  Опубликовано: 2024-05-19 15:55:59

  Засів соняшнику на площі 75% від прогнозованих здійснили українські аграрії.

  Ця діяльність стала частиною весняних аграрних робіт у країні. За даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, засіяною площею налічується понад 2 мільйони гектарів.

  Соняшник є важливою культурою для України як з точки зору економічного значення, так і з агрономічних перспектив. Висока врожайність та широкий спектр використання продукції забезпечують стабільність та прибутковість для сільськогосподарських підприємств.

  Згідно з даними Українського аграрного порталу, найбільший обсяг засіву соняшнику спостерігається у центральних та південних областях країни. Це пов'язано з вигідними ґрунтовими та кліматичними умовами для розвитку даної культури.

  На фоні збільшення площі засіву соняшнику в Україні, спостерігається і зростання використання сучасних технологій у сільському господарстві. Аграрії впроваджують нові сорти сільськогосподарських культур, використовують ефективні методи обробітку ґрунту та догляду за рослинами.

  Необхідно також зазначити, що високий рівень засіву соняшнику сприяє забезпеченню стабільного виробництва соняшникової олії, яка в свою чергу використовується як важлива складова у харчовій та промисловій галузях.

  Українські аграрії продовжують показувати вражаючі результати у розвитку сільського господарства, забезпечуючи стійкість та зростання виробництва ключових культур, таких як соняшник.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.