• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Українські аграрії можуть отримати компенсацію за придбання вітчизняної техніки
  Опубликовано: 2024-05-08 12:06:19

  Міністерство економіки України розширило перелік вітчизняної техніки та обладнання для сільськогосподарського сектору. За цією програмою аграрії можуть отримати 25% компенсацію з державного бюджету. Наразі перелік включає продукцію 64 виробників, що становить 6 691 номенклатурну позицію.

  Про це повідомлено з Міністерства економіки. До оновленого переліку додано 20 нових виробників. Серед них – грунтообробна, посівна техніка, машини для обробки насіння, внесення добрив, обприскувачі, транспортне обладнання, системи зрошення та сушіння, техніка для тваринництва.

  "Програма 25% компенсації аграріям вартості придбаної сільгосптехніки українського виробника — одна зі складових нашої політики “Зроблено в Україні”, яка спрямована на підтримку українського виробника та стимулювання попиту на вітчизняну продукцію", - зазначила перший віце-прем'єр-міністр Юлія Свириденко.

  Для отримання компенсації аграрії повинні обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки, придбати необхідну техніку та подати заявку з документами до уповноваженого банку. Програмою охоплено 30 банків-партнерів. У 2021 році на реалізацію програми виділено 1 млрд гривень.

  Перелік буде й надалі оновлюватися за заявками виробників до 31 жовтня. Мінекономіки закликає виробників подавати документи для включення до переліку.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.