• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Розвиток біоенергетики в Україні: перспективи та виклики
  Опубликовано: 2024-03-03 11:39:25

  Розвиток біоенергетики в Україні: перспективи та виклики

  Україна, як країна з великим потенціалом в сільському господарстві, знаходиться на шляху розвитку біоенергетики. Один зі способів досягнення цієї мети - використання біоетанолу та біогазу у тандемі з тваринництвом. Ця ідея стала пріоритетною для Євгена Дудки, голови агрохолдингу "Нива", який вірить у потужність цього сполучення для забезпечення енергетичної безпеки країни.

  Біоетанол, вироблений з сільськогосподарської сировини, може стати ефективним додатковим джерелом енергії для України. Цей вид палива вже широко використовується у світі як біологічно активний компонент для збільшення октанового числа бензину. За словами Дудки, розвиток виробництва біоетанолу може стати додатковим стимулом для розвитку сільського господарства, зокрема кукурудзяної галузі.

  Ще одним важливим аспектом використання біоенергетики є біогаз. Цей вид енергії може бути отриманий з відходів тваринництва, таких як навоз. Для України, де великий обсяг тваринницької продукції, використання біогазу може стати не лише екологічно чистим, а й ефективним способом вирішення проблеми відходів та забезпечення енергією в сільському господарстві.

  Однак, на шляху розвитку біоенергетики в Україні є виклики. Серед них - нестабільність законодавства, високі вартості виробництва та необхідність інвестицій в інфраструктуру. Для того, щоб зробити біоенергетику конкурентоспроможною та привабливою для інвесторів, необхідно вирішити ці проблеми та створити сприятливі умови для розвитку даного напрямку.

  Україна має потенціал стати лідером у використанні біоенергетики в регіоні. Зростання виробництва біоетанолу та використання біогазу може привести до зменшення залежності від імпортованої енергії та сприяти сталому розвитку сільського господарства. Щоб досягти цих цілей, необхідно продовжувати підтримку та розвиток біоенергетичних технологій, а також вирішувати виклики, що стоять на шляху їх впровадження.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.