• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Початок посівної ярих культур у чотирьох областях України
  Опубликовано: 2024-03-02 11:29:15

  Початок посівної ярих культур у чотирьох областях України

  У цьому році посівна ярих культур розпочалася в чотирьох областях України: Харківській, Київській, Черкаській та Полтавській. За даними Міністерства агропромислового розвитку та продовольства України, загальна площа, на яку планується посів ярих культур у цих областях, становить близько 500 тисяч гектарів.

  Однією з головних причин вибору цих областей для посіву є сприятливі погодні умови. Вони дозволяють почати посівну раніше, що в свою чергу може позитивно вплинути на урожайність культур. Крім того, ці області відомі своєю високою рівнинністю, що сприяє ефективному використанню сільськогосподарської техніки під час посіву.

  Харківська область, зокрема, є однією з лідерів за обсягами посіву ярих культур. За даними обласного управління сільського господарства, у 2024 році тут планується посів понад 180 тисяч гектарів ярих культур, що є позитивним сигналом для аграріїв та інвесторів.

  Не менш активною в посіві ярих культур є й Київська область. За даними обласного управління сільського господарства, у 2024 році тут планується посів понад 120 тисяч гектарів ярих культур, що свідчить про високий інтерес селян до цієї галузі сільського господарства.

  Черкаська та Полтавська області також не відстають від інших регіонів. Згідно з даними обласних управлінь сільського господарства, у цих областях планується посів відповідно близько 80 та 100 тисяч гектарів ярих культур у 2024 році.

  Початок посівної ярих культур у цих чотирьох областях є важливим етапом для українського агропромислового сектора. Він не лише визначає галузеві тенденції на цей рік, а й впливає на економіку регіонів та країни в цілому.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.