• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Заморожене молоко: як правильно зберігати і чи варто це робити
  Опубликовано: 2024-01-23 18:02:15

  Молоко – невід'ємна частина нашого раціону, але чи знаєте ви, що його можна заморожувати? Замороження молока – це відмінний спосіб подовжити термін його зберігання, зберігаючи всі корисні властивості продукту. Процес може здатися простим, але важливо враховувати деякі деталі для досягнення максимальної якості. NV.LIFE ділиться порадами та інформацією про те, як правильно заморожувати та зберігати молоко.

  Заморожувати можна будь-яке молоко – незалежно від його вмісту жиру чи типу. Важливо враховувати, що при заморожуванні молока з високим вмістом жиру, воно може відокремитися після розморожування. Вибір тари для замороження також грає важливу роль. Від поліетиленових пакетів із застібкою Zip-Lock до маленьких пластикових пляшок та форм для льоду – можливостей багато. Тара повинна бути чистою, сухою та знежиреною, а якщо ви використовуєте пляшки, не наповнюйте їх під саму шийку, щоб уникнути розриву пластику через розширення молока під час заморожування.

  Заморожене молоко можна зберігати в морозильній камері близько 4-6 тижнів, проте варто пам'ятати, що тривалий термін зберігання може вплинути на вміст корисних речовин. При розморожуванні молоко слід витримати в холодильнику протягом 1 доби. Також важливо зауважити, що знову заморожувати розморожене молоко не рекомендується, оскільки це може призвести до втрати його якостей.

  Зберігайте ваше молоко вірно, дотримуючись порад та правил, і насолоджуйтеся свіжістю його смаку та корисністю, навіть коли ви вирішите використовувати його пізніше.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.