• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Озвучено ТОП-20 промислових свиногосподарств України у 2022
  Опубликовано: 2022-12-29 12:09:08

  Асоціація «Свинарі України» назвала двадцятку ключових операторів ринку, що забезпечували близько 60% промислової пропозиції свинини та отримувала щонайменше 66% чисельності основних свиноматок в промисловому секторі станом на початок року, пише agronews.ua.

  «Лютий для сектору закінчився несподівано та по-іншому, і ці події суттєво переграли ситуацію, яку маємо на ринку свинини. Адже з 24 лютого бойові дії охопили досить обширні території України, окрім тих операторів, які знаходилися безпосередньо в зоні бойових дій чи на тимчасово-окупованих територіях . Прямий вплив бойових дій відчули близько 400 свиногосподарств в десяти регіонах України і значною мірою ці дії охопили операторів в регіонах, де свинарство було досить активно розвиненим, зокрема це торкнулося Київщини, Чернігівщини, Дніпропетровщини і низки південних областей, хоча й не мали надто великої їх кількості, проте, тим не меш через ці обставини низка досить активних операторів залишилася ізольованими від вітчизняного ринку свинини і надалі залишаються,» — коментує керівник аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України» Олександра Бондарська.

  Більшість виробників свинини є більш-менш автономними в плані забезпечення кормами: більшість з них мають ріллю, вирощують зернові, мають комбікормовий завод у структурі підприємства, а соєвий або соняшниковий шрот/макуху, а також премікси закуповують.

  Існує щонайменше 10 великих виробників, які входять до складу вертикально інтегрованих компаній, деякі з яких включають не лише переробку м’яса, а й роздрібну торгівлю.

  Інф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.