• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Доопрацьовано проект Енергетичної стратегії України
  Опубликовано: 2006-03-09 16:51:00

  У розділі „Нормативна база” офіційного веб-сайту Міністерства палива та енергетики України (mpe.energy) розміщено проект Енергетичної стратегії України до 2030 року доопрацьований робочою групою Мінпаливенерго на основі проекту „Енергетичної стратегії України до 2030 року та дальшу перспективу”, розробленого Інститутом загальної енергетики Національної академії наук України з коригуванням вихідних даних за підсумками 2004 та 2005 років. У ході доопрацювання стратегії враховано вимоги Указу Президента України від 27 ня 2005 року №1863/2005 „Про рішення Ради національної безпеки України та основні засади державної політики у сфері її забезпечення”, доручення Президента та Уряду України, результати парламентських слухань, громадських обговорень, пропозиції депутатів Верховної Ради України, енергетичних компаній.

  Стратегія розроблялась у відповідності з Концепцією розвитку паливно-енергетичного комплексу на 2006 - 2030 роки. Прогнозні оцінки обсягів і структури споживання енергетичних продуктів базуються на статистичних даних 2004 року та оперативних показниках за 2005 рік з урахуванням тенденцій геополітичного, макроекономічного, соціального і науково-технічного розвитку країни і мають певні ризики щодо визначення цих чинників. У цьому зв’язку слід забезпечити постійний моніторинг Енергетичної стратегії та періодичне уточнення передбачених стратегією обсягів і термінів виконання робіт з урахуванням динаміки цін на паливно-енергетичні ресурси у світі й країні, державних програм розвитку економіки, досягнень науково-технічного прогресу та інших чинників.

  "Урядовий портал"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.