• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Мінпаливенерго презентує доопрацьований проект Енергетичної стратегії України до 2030 року
  Опубликовано: 2006-03-13 15:24:00

  Міністерство палива та енергетики України планує 20 березня 2006 року провести в "Українському домі" столиці презентацію доопрацьованого проекту Енергетичної стратегії України до 2030 року.

  Очікується, що у презентації Енергетичної стратегії візьмуть участь Президент України Віктор Ющенко, Прем’єр-міністр України Юрій Єхануров, Міністр палива та енергетики України Іван Плачков, а також представники зарубіжних енергетичних компаній.

  Сьогодні, 13 березня 2006 року, проект Енергетичної стратегії розглядається на урядовому комітеті з питань розвитку реального сектору економіки, який очолює перший віце-прем’єр Міністр України Станіслав Сташевський. У середу, 15 березня 2006 року, документ планується винести на розгляд Кабінету Міністрів України.

  Наємо, що розробником проекту Енергетичної стратегії України до 2030 року виступає Міністерство палива та енергетики України, а також Інститут загальної енергетики Національної академії наук України.

  З новим варіантом проекту Енергетичної стратегії України до 2030 року можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мінпаливенерго (mpe.energy) у розділі "Нормативна база".

  "Урядовий портал"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.