• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність"
  Опубликовано: 2006-03-13 16:45:00

  Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів рекомендує Верховній Раді частково врахувати пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (№ 3393-ІV від 7 лютого 2006 року) і прийняти його в новій редакції

  Президент запропонував змінити положення щодо порядку визначення заробітку, обчислення наукового стажу та порядку фінансування виплати пенсії науковцям.

  и Комітету, підтримуючи пропозиції Президента України щодо необхідності внесення змін до прийнятого Закону з положень щодо:

  обмеження заробітку для обчислення пенсії лише сумою заробітної плати за основною посадою;

  обчислення наукового стажу за періоди роботи до набуття чинності Законом України "Про наукову і науково технічну діяльність", водночас, вважають недоцільним вилучення положення про стовідсоткове фінансування з Державного бюджету різниці між сумою пенсії призначеної за цим Законом та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право науковий працівник, для працівників наукових установ і організацій усіх форм власності.

  Так, за нормою статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" різниця між сумою призначеної пенсії за цим Законом та сумою пенсії, обчисленою відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право науковий працівник, фінансується:

  для наукових працівників державних бюджетних наукових установ - за рахунок коштів державного бюджету;

  для наукових працівників інших державних підприємств, установ, організацій - за рахунок коштів цих підприємств, установ, організацій та закладів, а також коштів державного бюджету з розрахунку 50 на 50 відсотків;

  для наукових працівників недержавних наукових установ - за рахунок коштів цих установ, організацій та закладів.

  Комітет зазначив, що подальше збереження чинного порядку фінансування наукових пенсій лягає важким та непосильним тягарем на плечі недержавних наукових установ та ставить у нерівні умови осіб, які працюють на аналогічних посадах, що належать до наукових.

  "ВРУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".