• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Делегація Міністерства оборони Латвії прибуває сьогодні в Україну
  Опубликовано: 2006-03-14 12:20:00

  Сьогодні, 14 березня, в рамках візиту до України делегації Міністерства оборони Латвійської Республіки на чолі з радником Державного секретаря оборонного відомства цієї країни пані Ілоною Екмане будуть вперше обговорені питання співробітництва між міністерствами оборони України та Латвійської Республіки у галузі екологічної безпеки військової діяльності.

  Латвійські фахівці разом зі своїми українськими колегами планують розглянути нагальні питання, пов’язані з переходом до єдиних стандартів НАТО у питаннях екологічного законодавства, а також реалізацією міжнародних екологічних проектів за участю фахівців Збройних Сил України. Крім того, и латвійської делегації висловили готовність долучити українських військових екологів до свого досвіду в питаннях охорони довкілля. З цією метою начальник служби берегової охорони Військово-Морських Сил Латвійської Республіки презентує українським колегам структуру, організацію та принципи діяльності ВМС Латвії у цьому напрямку.

  В ході візиту, який триватиме до 15 березня, запланована зустріч делегації Латвійської Республіки із заступником міністра оборони України Володимиром Терещенком.

  "Урядовий портал"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.