• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон про економічне співробітництво
  Опубликовано: 2006-03-14 17:00:00

  Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій підтримує проект закону "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про економічне співробітництво"

  Положення цієї угоди передбачають, що договірні сторони сприятимуть розвитку взаємовигідного економічного співробітництва в усіх галузях і секторах економіки на принципах рівності і взаємної вигоди відповідно до законодавства держав договірних сторін.

  З метою реалізації зазначених завдань, передбачається створення Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, що складатиметься з представників відповідних урядових органів, організацій і ділових структур.

  На думку ів Комітету, ратифікація цієї угоди дозволить створити сприятливі умови для ефективного використання ресурсів та активізації ділових кіл обох країн шляхом реалізації завдань, покладених на Міжурядову комісію з питань економічного співробітництва.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.