• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон України "Про Державний бюджет України на 2006 рік"
  Опубликовано: 2006-03-15 13:58:00

  Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону про внесення змін до статті 51 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік", поданий народним депутатом П.Цибенком
  Законопроектом пропонується доповнити статтю 51 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" переліком осіб, які мають право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, послуг транспорту згідно з законодавчими актами, дію яких у 2006 році не призупинено.

  Комітет вважає, що прийняття зазначеного закону дозволить законодавчо врегулювати питання фінансового забезпечення надання пільг окремим категоріям громадян, які мають на них право, та попередити створення можливої соціальної напруги в регіонах через відмову підприємств-постачальників пільгових послуг надавати такі послуги, мотивуючи свої рішення відсутністю відповідних положень у Державному бюджеті.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.