• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон щодо примусового проникнення до житла
  Опубликовано: 2006-03-15 15:33:00

  Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо примусового проникнення до житла, виїмки та вилучення документів виконавчого провадження)"

  Так, вносяться зміни до Цивільного процесуального, Господарського процесуального, Кримінально - процесуального кодексів України, Кодексу адміністративного судочинства України, законів України «Про виконавче провадження» та «Про нотаріат». При цьому, вирішуються питання оформлення виконавчого листа, виправлення помилок в ньому, визначаються випадки, коли виконавчий лист може бути визнаний таким, що не підлягає виконанню, вирішуються питання примусового проникнення до житла, порядок видачі документів виконавчого провадження, питання підсудності спорів про визнання вчиненого нотаріусом виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню тощо.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.