• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Черкаси: партнерство і співпраця заради розвитку
  Опубликовано: 2006-03-15 17:09:00

   

  У березні цього року в ДПА в Черкаській області відбувся податкових органів та представників малого і середнього бізнесу регіону на тему „Налагодження ділової співпраці податкових органів та бізнесу” в рамках Програми ДПА в Черкаській області щодо налагодження партнерських відносин з бізнесом та створення сприятливих умов для захисту інтересів чесних бізнесменів та інвесторів.

  У роботі у взяли участь керівники податкових органів Черкаської області, голова Ради підприємців України, депутат Верховної Ради України, радник Президента України Ксенія Ляпіна, народний депутат України Лариса Усаченко , представники Черкаської обласної державної адміністрації та інші.

  Відкриваючи засідання, голова ДПА в Черкаській області Юрій Ткаченко зазначив, що найважливішими з пріоритетів роботи облДПА є сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, стимулювання піднесення виробництва в регіоні, підтримка нарощення економічного потенціалу та поліпшення фінансового стану платників. Вагомим результатом співпраці податківців із суб’єктами підприємництва, громадськими організаціями та спілками підприємців став високий рівень добровільної сплати податків: 91% за 2005 рік, понад 92% - за два місяці поточного.

  Голова Ради підприємців України Ксенія Ляпіна наголосила, що влада зробила вагомі кроки, щоб створити необхідні економічні, політичні, юридичні та психологічні передумови для розвитку підприємництва. Що стосується певного розчарування представниками бізнесу діями влади, зокрема, збереженням значного податкового навантаження, то бізнес апріорі не може бути задоволеним владою. Влада і бізнес – партнери, проте кожен повинен захищати власні інтереси. Минулого року саме завдяки чесній сплаті податків підприємницькими структурами вдалося вирішити соціальні проблеми громадян.

  Учасники у обговорили проекти регуляторних актів, які безпосередньо впливають на підприємницьке середовище в країні, зокрема, про справляння земельного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, реєстраторів розрахункових операцій тощо.

  "ДМСУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".