• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон "Про затвердження основних засад розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2006 - 2015 роки"
  Опубликовано: 2006-03-16 12:05:00

  Верховна Рада України прийняла Закон "Про затвердження основних засад розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2006 - 2015 роки"

  Законом затверджуються засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2006 - 2015 роки.

  Основним завданням засад є забезпечення формування умов та напрямів розвитку інформаційного суспільства в Україні. Ці засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2006-2015 роки стане концептуальною основою для розробки Плану дій розвитку інформаційного суспільства в Україні.

  Основними стратегічними цілями розвитку в Україні інформаційного суспільства слід вважати: прискорення впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій в усі сфери суспільного життя; забезпечення комп\'ютерної грамотності населення; державну підтримку економічного зростання нових "електронних" секторів економіки (торгівлі, надання комунальних і банківських послуг тощо).

  Національна політика розвитку інформаційного суспільства в Україні буде ґрунтуватися на засадах пріоритетності науково-технічного та інноваційного розвитку країни; всебічного розвитку загальнодоступної інформаційної інфраструктури, інформаційних ресурсів та забезпечення повсюдного доступу до них тощо.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.