• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Ющенко підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2006 рік»
  Опубликовано: 2006-03-16 15:43:00

  Президент України підписав Закон № 3513-IV «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2006 рік», прийнятий парламентом 23 лютого 2006 року.

  Цей Закон дозволяє забезпечити рівномірне протягом року здійснення видатків із державного бюджету, спрямованих на розвиток Збройних Сил України, а також додатково залучити кошти від реалізації надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки та іншого майна для вирішення житлової проблеми. За підрахунками Міністерства оборони, це дасть змогу забезпечити житлом понад 4 тис. сімей або 10% від загальної кількості безквартирних військовослужбовців.

  Нормами зазначеного Закону передбачено також вирішення проблеми щодо збільшення розмірів страхових виплат у разі загибелі (смерті) військовослужбовця під час виконання обов\'язків військової служби та усунення нерівності умов нарахування таких виплат військовослужбовцям різних силових структур.

  "Офіційне представництво"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.