• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Рада ратифікувала Угоду України та Чехії
  Опубликовано: 2006-03-16 18:10:00

  Верховна Рада України ратифікувала Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чеської Республіки про економічне, промислове та науково-технічне співробітництво.

  Договірні Сторони будуть розвивати, зміцнювати і диверсифікувати економічне, промислове і науково-технічне співробітництво на взаємовигідній основі і в усіх галузях, що становлять спільний інтерес.

  Відповідно до Угоди, створюється змішана Комісія з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва, що складається з представників відповідних урядових органів, організацій і ділових структур.

  Реалізація положень Угоди допоможе створити нормативну-правову базу для співробітництва в галузях економіки, промисловості, науки і техніки, сприятиме створенню спільних підприємств, розвитку малого та середнього бізнесу, різноманітних двосторонніх зв´язків між Україною та Чеською Республікою.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.