Соєві котирування продовжують падати на світових ринках, і аналітики прогнозують, що ця тенденція триватиме до травня.

20 апр, 13:28

Соєві котирування продовжують падати на світових ринках, і аналітики прогнозують, що ця тенденція триватиме до травня.

Причиною є багатофакторний вплив, включаючи зростання виробництва сої в США, зниження попиту на продукцію в Китаї та Індії, а також геополітичні чинники, такі як війна в Україні та санкції проти Росії.

У першому кварталі 2024 року ціни на сою продовжили падати через зростання виробництва в США, яке перевищило очікування. Попри це, витрати на вирощування сої у США зростають, що може привести до скорочення площ під цю культуру в наступному сезоні.

Крім того, попит на сою в Китаї та Індії, двох найбільших споживачів у світі, зменшується через високі ціни на продукцію. Це може стати на шляху досягнення цінового дна на ринку у травні, якщо попит не почне зростати.

Геополітичні фактори, такі як війна в Україні та санкції проти Росії, також впливають на ціни на сою. Втрати виробництва та експорту з України та Росії призвели до збільшення попиту на сою з інших країн, таких як Бразилія та США, що в свою чергу може підтримати ціни на ринку.

Загалом, ринок сої очікує на досягнення цінового дна у травні, проте подальші тенденції залежатимуть від багатьох факторів, включаючи погодні умови, виробництво в США та попит на продукцію в основних споживачах.


Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/339456.htmlЧитайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM