Агрейн розширює використання технології strip-till для соняшника та кукурудзи

22 мар, 18:07

Технології точного землеробства стають не лише важливим чинником ефективного господарювання, а й вирішальним елементом у стратегії компанії "Агрейн". За третій рік поспіль вони успішно впроваджують систему strip-till, яка дозволяє розумно використовувати добрива та зменшувати їх витрати. За останні роки, якщо раніше для вирощування кукурудзи в середньому використовувалося 120-150 кг/га азоту, то зараз ця цифра зменшилася до 85 кг/га завдяки точним методам обробітку землі, повідомляє інформаційний портал "ПроАгро Груп", посилаючись на дані компанії.

У господарствах "Агрейн" також використовують роздільне внесення добрив для живлення кукурудзи, де 25 кг азоту вносять під час посіву, а ще 60-70 кг додаткових добрив розподіляють пізніше за допомогою культиваторів або системи Y-Drop.

"Головним обмежуючим фактором для отримання високих врожаїв залишається волога. Тому у цьому році ми розширюємо площі, де застосовуємо strip-till для вирощування соняшника та кукурудзи. Минулого року саме ця технологія у сухих умовах дала найкращі результати. Різниця майже в тонну врожаю соняшника, якщо порівняти з традиційними методами обробітку ґрунту", - пояснив Тарас Корнієнко, заступник начальника відділу рослинництва ГК "Агрейн".

За словами представників компанії, використання передових технологій у вирощуванні сільгоспкультур дозволяє підвищити ефективність господарства та збільшити врожайність при мінімальних затратах ресурсів.

Такі інноваційні підходи у виробництві стають все більш популярними серед аграріїв, які прагнуть оптимізувати процеси господарювання та досягти максимальних результатів при вирощуванні сільськогосподарських культур.


Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/339269.htmlЧитайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM